Kampioenschappen Jeugdleden tot 30 Jaar 2022

Kampioenschappen  snelheid Oude & Jaarlingen Jeugdleden 2022

                    kampioen Snelheid Oude & Jaarlingen

                               Poublon LaÏs  Zwevegem

1é Poublon Laïs  Zwevegem                              15 Pr  138.95% 25€

2é De Meulenaere Guylian lichtervelde            14 Pr 149.62%  20€          

3é Goethals Thomas   Oedelem                        14 Pr  198.31% 15€

4é Florissoone Melvin Voormezele                   13 Pr  117.58% 10€

5é Van Isacker Louis  Handzame                       13 Pr 164.53% 10€

6é Haesaert Yannick  Aartrijke                          13 Pr 178.54% 10€

7é De Muelenaere Jarne  Oekene                      12 Pr 132.54% 10€

8é P.T.I Tuinbouwschool Kortrijk                       10 Pr 147.19% 10€

9é Mollen Niels Geluwe                                       9 Pr 146.65% 10€

10é De Conynck  Kobe  Eernegem                       7 Pr  137.58%  10€ 

11é Bailleur Guillame Vlamertinge                      5 Pr    38.69% 10€

12é De Veugele Edward  Waregem                       5 Pr    98.81% 10€

13é Team Slee & Maertens  Damme                     3 Pr   71.39%  10€

          ******************************************************

 kampioeschappen Snelheid Jonge duiven jeugdleden 2022

             Kampioen Snelheid Jonge duiven 2022

               Florissoone Melvin Voormezele

1é Florissoone Melvin Voormezele                    15 Pr  105.15% 25€

2é Haesaert Yannick  Aartrijke                          13 Pr    76.42% 20€

3é Lot Vanden Bussche Zwevegem                    13 Pr   105.96% 15€

4é Bo Isaac Zwevegem                                       13 Pr   225.34% 10€

5é Goethals Thomas Oedelem                            12 Pr    97.17%  10€

6é De Conynck Kobe Eernegem                          12 Pr   155.60%  10€

7é Mestdagh Emile  Wevelgem                           12 Pr   177.89% 10€

8é De Muelenaere Jarne Oekene                        10 Pr   148.97% 10€

9é Mollen Niels geluwe                                        9 Pr    115.14% 10€

10é Vanovertveldt Emiel & Cyriel  St-Denijs     8 Pr     176.83%   10€

11é Dumoulin  Jordy Menen                                7 Pr      88.02%  10€

12é Vanisacker Louis handzame                          7 Pr    148.92%  10€

13é Glorieux Fientje Ingelmunster                      5 Pr      86.16%  10€

14é Team Slee & Maertens Damme                      2 Pr     56.95%   10€

            ******************************************************

          Kampioenschappen As-Duiven Snelheid Oude Duiven

1é De Muelenaere jarne  Oekene            3062330/18 5Pr    4.44%  Diploma + Medaille

2é Merveillie Thybo Ieper                        3059296/20 5 Pr  11.43% Diploma + Medaille

3é De meulenaere Guylian Lichtervelde 3021829/19  5 Pr  14.66% Diploma + Medaille

E V Vanisacker Louis handzame              3097175/20  5 Pr   42.85%

E V Dumoulin Jordy Wevelgem               3105493/20  5 Pr   60.01%

E V Buffel Elise & Paulen Hooglede         3023624/20  4 Pr  21.24%

E V Dufloucq Bjorn Menen                       3112320/20  4 Pr  59.48%

E V Haesaert Yannick Aartrijke                3100606/20  4 Pr  61.77%

E V Florissoone Melvin Voormezele         3060277/20   3 Pr  17.93%

E V Bouts Jonah   Tiegem                        3104312/20   3 Pr  55.69%

E V P.T.I Tuinbouwschool Kortijk             3011620/17   3 Pr   59.48%

        *******************************************************

         Kampioenschappen As-Duiven Snelheid jaarlingen 

1é Merveillie Thybo Ieper                    3106021/21   5 Pr   14.30% Diploma + Medaille

2é Poublon Laïs  Zwevegem                 3096590/21   5 Pr   17.62% Diploma + Medaille

3é Florissoone Melvin Voormezele      3110638/21    5 Pr   18.25% Diploma + medaille

E V Haesaert Yannick Aartrijke             3088596/21   5 pr   24.03%

E V Goethals Thomas Oedelem             3035542/21  5 Pr   31.43%

E V De Muelenaere jarne Oekene         3057384/21  5 Pr   51.58%

E V P.T.I tuinbouwschool Kortrijk         3013078/21  4 Pr    84.34%

E V Team Slee & Maertens    Damme    4151239/21   4 Pr  101.11%

E V Dufloucq Bjorn Menen                    3094111/21   4 Pr  109.38%

E V Bailleur Guillaume Vlamertinge      3038394/21   3 Pr    28.95%

E V Mollen Niels  geluwe                       2095528/21   2 Pr    14.75%

E V De Veugele Edward  Waregem         3092016/21  1 Pr     11.65%

        ************************************************* 

      Kampioenschappen As-Duiven Snelheid Jonge duiven

1é Florissoone Melvin Voormezele         3005425/22  5 Pr    1.81% Diploma + medaille

2é Haesaert Yannick Aartrijke                3049570/22  5 pr    5.55% Diploma + Medaille

E V Florissoone  Melvin Voormezele        3005413/22 5 Pr     5.75%

3é Lot vanden Bussche Zwevegem          3103446/22 5 Pr    11.24% Diploma + Medaille

E V Florissoone Melvin Voormezele         3005428/22  5 Pr   12.34%

E V Goethals Thomas Oedelem                 3052650/22  5 pr  19.78%

E V De Conynck Kobe Eernegem               3012399/22  5 Pr  26.85%

E V Mestdagh Emile  Menen                      304441/22   5 pr 52.88%

E V Dumoulin Jordy Wevelgem                  3041999/22 5 Pr 52.88%

E V Glorieux Fientje Ingelmunster             3095530/22  5 pr 53.53%

E V BO Isaac Zwevegem                              3102836/22  5 Pr 65.69%

E V Vanovertveldt  E & C  St-Denijs           3002355/22  5 Pr 123.59%

E V Buffel Elise & Paulien Hooglede          3087882/22   4 Pr   21.24%

E V Ahmadi Rayana Oostnieuwkereke        3099088/22  4 Pr 77.91%

E V Team Slee & maertens  Damme           3079860/22   3 Pr  76.42%

      ************************************************************

  Kampioenschappen Halve-Fond Oude & Jaarlingen Jeugdleden

                Kampioen Halve-Fond Oude & Jaarlingen

                     Florissoone Melvin  Voormezele 

1é Florissoone Melvin Voormezele                       11 Pr 129.19% 25€

2é Van Isacker Louis handzame                            10 Pr 67.09%  20€

3é Goethals Thomas oedelem                               10 Pr 157.27%  15€

4é P.T.I Tuinbouwschool Kortrijk                          10 Pr  196.91% 10€

5é Poublon Laïs  Zwevegem                                   9 Pr  131.30% 10€

6é De Veugele Edward Waregem                           9 Pr  165.04%  10e

7é Bailleur Guillaume Vlamertinge                         8 pr  79.59%  10€

8é Mollen Niels  Geluwe                                          8 Pr  89.68% 10€

9é Buffel Elise & Paulien                                        8 Pr  166.38% 10€

10é Bouts Jonah  Tiegem                                        6 Pr   86.39% 10€

E V De Muelenaere jarne Oekene                           5 Pr  106.04%

E V Haesaert Yannick Aartrijke                                4 Pr  72076%

E V Jasmien Vanlerberghe  oostvleteren                 4 Pr  90.12%

                 **************************************************

                  Kampioenschappen Halve-Fond  Jonge duiven 

                     Kampioen  Haesaert Yannick  Aartrijke 

1é Haesaert Yannick  Aartrijke                              9 pr 83.64% 25€

2é Florissoone Melvin Voormezele                         9 Pr 95.14% 20€

3é Bailleur Guillaume Vlamertinge                         8 Pr  79.59% 15€

4é Lot vanden Bussche Zwevegem                          7 Pr 68.16%  10€

5é Ahmadi Rayana Oostnieuwkerke                         7 Pr 114.30% 10€

6é Bo Isaac Zwevegem                                             Pr 115.07%  10€

         *************************************************

 

       Kampioenschappen As-Duiven Halve-Fond Oude duiven  

1é Merveillie Thybo Ieper                        3059259/20  4 Pr 16.83 % Diploma + medaille

2é P.T.I Tuinbouwschool Kortrijk             3011926/20   4 Pr  47.04% Diploma + medaille

3é VanIsacker Louis handzame                 3010154/18   3 Pr 30.27% Diploma + medaille

E V Bouts Jonah  Tiegem                          3093740/18    3 Pr 33.69%

E V Haesaert Yannick Aartrijke                  3100606/20   3 pr 72.08%

E V Jasmien Vanlerberghe Oostvleteren   3052247/19   1 pr  10.92%

             ***************************************************

   Kampioenschappen As-Duiven jaarlingen Halve-fond

1é Merveillie Thybo  ieper                          3064782/21  4 pr 4.83% Diploma + medaille

2é P.T.I Tuinbouwschool Kortijk                  3013078/21   4Pr 85.98% Diploma + Medaille

3é Florissoone Melvin Voormezele              3110634/21  3Pr  9.23%  Diploma + Medaille

E V Goethals Thomas Oedelem                    3035540/21  3 Pr 13.41%

Ev Lais Poublon Zwevgem                            3096569/21  3 Pr 22.28%

E V De Conynck Kobe Eernegem                  3005517/21  3 Pr 38.19%

E V Team Slee & Maertens Damme               4151231/21  2 Pr 52.76%

E V Mollen Niels geluwe                              3029867 /21 2 Pr 53.05%

      ***************************************************************

   Kampioenschappen As-Duiven Jonge duiven Halve-Fond

1é Florissoone melvin Voormezele               3005427/22 4 Pr 24.40% Diploma + medaille

2é Haesaert Yannick Aartrijke                      3049594/22  4Pr 35.29% Diploma + medaille

3é Bo Isaac Zwevegem                                 3102836/22 4 Pr 36.31% Diploma + Medaille

E V Bo Isaac Zwevegem                               3102807/22  4 Pr 83.65%

3é Lot Vanden Bussche Zwevegem               3103422/22 3 Pr 12.72%

E V Ahmadi rayana Oostnieuwkerke            3099085/22  3 pr 54.12%

     *****************************************************************

         Kampioenschappen Fond 1-2-3 Afg Oude & Jaarlingen 2022

           Kampioen Fond Oude & jaarlingen 2022

                 Vanisacker Louis  Handzame  

1é Vanisacker Louis Handzame                                 9 Pr 74.87% 25€

2é Florissoone Melvin Voormezele                            8 Pr 84.05% 20€

3é Bailleur Guillaume Vlamertinge                           7 Pr  62.42% 15€

4é Buffel Elise & Paulien Hooglede                           7 Pr  95.72% 10€

5é Mollen Niels Geluwe                                           6 Pr 139.12% 10€

6é De Muelenaere Jarne Oekene                             5 Pr 59.50% 10€

E V De Veugele Edward Waregem                              5Pr  66.98% 

E V Haesaert Yannick  Aartrijke                                 4 Pr 72.76% 

E V P.T.I Tuinbouwschool Kortrijk                              3 Pr 55.98%  

E V  Bouts Jonah  Tiegem                                          3 Pr  68.07% 

E V Team Slee & Maertens Damme                            2 Pr  57.14% 

                  ************************************************

             Kampioenschappen 1-2-3 Afg  Fond Jonge duiven 2022

                          Kampioen Fond Jonge duiven

                          Haesaert Yannick Aartrijke

1é Haesaert Yannick Aartrijke                                 7 Pr  68.22% 25€

2é Ahmadi Rayana Oostnieuwkerke                         7 Pr 114.26% 20€

3é Florissoone Melvin Voormezele                           6 Pr  60.05% 15€

4é Emile  Mestdagh  Wevelgem                                2 pr 29.43% 10€

5é Team Slee & Maertens Damme                              2 Pr 52.76% 10€

             Kampioenschappen As-Duiven fond oude duiven

1é Buffel Elise & Paulin Hooglede               3023628/20   3 Pr  4.96% Diploma + Medaille

2é Bailleur Guillaume Vlamertinge              3083000/19   3 Pr  8.34% Diploma + medaille

3é Vanisacker Louis  Handzame                  3010154/18  3 Pr 13.66% Diploma + Medaille

E V Florissoone Melvin Voormezele             3060286/20  3 Pr 50.65%

E V P.T.I tuinbouwschool Kortrijk                4071398/18  2 Pr 42.39%

               *****************************************************

                 Kampioenschappen As-Duiven Fond jaarlingen

1é Vanisacker Louis  Handzame                   3018991/21 3 Pr 4.95% Diploma + Medaille

2é Florissoone Melvin Voormezele               3110634/21 3 Pr 9.23% Diploma + Medaille

3é Goethals Thomas Oedelem                      3035540/21  3Pr 13.19% Diploma +Medaille

E V De Veugele Edward Waregem                 3092015/21 3 Pr 15.26%

E V Team Slee & Maertens Damme               4151231/21  2 Pr 52.76%

E V P.T.I Tuinbouwschool Kortrijk                3074477/21  2 Pr 59.31%

        *****************************************************

            Kampioenschappen As-Duiven Fond Jonge duiven

1é Haesaert Yannick  Aartrijke                    3049589/22 3 Pr 13.29% Diploma + medaille

2é Florissoone Melvin Voormezele               3083135/22 3 pr 24.29% Diploma + medaille

E V Florissoone Melvin Voormezele              3005440/22 3 Pr 25.70%

3é Ahmadi Rayana Oostnieuwkerke             3099085/22 2 Pr 20.84% Diploma + Medaille

             **************************************************